Rozë

Roberti përkrah Norën, poston videon e saj në Instagram

Autori: Gazeta inFokus 17:55 | 13 September 2020

Këngëtari Robert Berisha ka shpërndarë në profilin e tij në Instagram një sekuencë nga kënga e fundit e ish-gruas së tij, Nora Istrefit në bashkëpunim me Butrint Imerin.

Roberti ka zgjedhur pjesë nga kënga ku shihet Nora, madje ai e ka etiketuar këngëtaren në videon që ka shpërndarë.

Duket se Nora e ka vlerësuar gjestin e Robertit, duke e rishpërndarë kështu videon në InstaStory-n e saj.

Edhe pas ndarjes, Roberti po vazhdon përkrahjen ndaj Norës.

Madje në shumë intervista ai kishte deklaruar se pavarësisht të gjithave, Nora është nëna e vajzës së tij dhe ata do të kenë çdo herë një raport të mirë

Të tjera