Rozë

Robert Berishës nuk i duhet koka e modeles, vetëm gjoksi i saj

Autori: Gazeta inFokus 22:20 | 30 September 2021

Muzikanti dhe këngëtari Robert Berisha, më shumë se për karrierën e tij si këngëtar, flitet për jetën personale.

Që në fillet e karrierës dhe në momentin kur ai u bë person publik, nuk u ndalen thashethemet.

Martesa dhe ndarja me këngëtaren Nora Istrefi, bëri bujë të jashtëzakonshme mediatike, shkruan “Kosovarja”.

Roberti, pak kohë më parë realizoj një set fotosh përkrah një modeleje sensuale. Ama, më nuk po i duhet modalja në foto, andaj ia ka prerë kokën në foto, duke e lënë veç si aksesor.

Të tjera