Rozë

Robert Berisha publikon foto me të dashurën e re

Autori: Gazeta inFokus 22:06 | 21 November 2023

Këngëtari i njohur shqiptar, Robert Berisha, duket se është bërë me të dashur të re.

Artisti kështu të paktën ka lënë të nënkuptohet përmes disa postimeve që ka ndarë në InstaStory.

Prezantuesi ka shpërndarë disa pamje nga udhëtimi i tij në Miami, por që nuk ia ka zbuluar identitetin partneres së re.

-Advertisement-

Foto: Screenshot/Instagram
Romanca e tij vjen pas ndarjes prej më shumë se një viti nga modelja Laureta Maqedonci.

Ata kanë qenë bashkë për disa muaj, ndonëse ishin në vëmendje të mediave vazhdimisht.


Foto: Screenshot/Instagram
Roberti ndryshe ka qenë i martuar për shumë vite me këngëtaren Nora Istrefi, me të cilën ka edhe një vajzë.

Pritet të shihet se si do të vazhdojë kjo histori e krijuesit të hitit “Bruda”.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Prince Caffe shpërblen Xhemil Skenderin me veturë “Fiat 500”

Të tjera