Rozë

Robert Berisha i “propozon” Adriana Matoshit fejesë

Autori: Gazeta inFokus 16:12 | 22 February 2021

Këngëtari i njohur shqiptar, Robert Berisha, tash e një kohë është duke u komentuar për jetën e tij private.

Së fundmi, ai ka befasuar të gjithë fansat me një koment në foton e fundit të aktores, Adriana Matoshit.

“M’fal a po fejohëm?”, ishte komenti i Robertit.

Ndryshe, Roberti njihet edhe për sensin e tij të humorit dhe shumë shpesh deklaratat e tij qesharake bëhen bujë në media.

Të tjera