Rozë

Robert Berisha: Do të këndoja në dasmën e Norës

Autori: Gazeta inFokus 16:26 | 01 January 2022

Robert Berisaha në një intervistë ka folur edhe për raportet që ka me ish-gruan e tij me Nora Istrefin.

Ai ka qenë i ftuar në emisionin “Pikë”, ku ka folur se si qëndron raporti i tij me Norën.

Ai tregoi se ndajnë raporte të mirë jo vetëm për hir të vajzës por edhe raporte miqësore.

“Unë uroj që Nora dhe Renee të jenë të lumtura, dua vetëm lumturinë e tyre dhe vetëm për këtë do të këndoja në dasmën e Norës, nëse do të më ftonte”- është shprehur ai më herët kur është pyetur për ish-partneren, ka thënë Berisha.

Të tjera