Rozë

Robert Berisha do të bëhet sërish baba? Ky detaj duket se e nxori zbuluar?

Autori: Gazeta inFokus 14:12 | 24 May 2024

E dashura e Robert Berishës, Ana ka postuar një story ku shihet artisti që e ushqen atë.

Mirëpo ajo që na tërhoqi realisht vëmendjen është emoji që ajo ka vënë mbi video, teksa shihet një grua shtatzënë.

Mos vallë ky detaj konfirmoi çdo gjë?

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Fito 50 € për dyshekun e vjetër dhe merr dyshkeun e ri Cloud për vetëm 549 €

Të tjera