Rozë

Robert Berisha dhe Nora Istrefi shkojnë me pushime, ja çfarë i bashkoi (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 15:30 | 15 January 2020

Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë ndër çiftet më të komentuara të faqeve rozë. Pas ndarjes, ata kanë shmangur daljet publike dhe intervistat duke mos dhënë detaje se çfarë ndodhi mes tyre.

Megjithatë, ata kanë lënë pas gjithçka për të kaluar disa ditë pushimesh dimërore.

Të dy i ka bashkuar vogëlushja Rene, e cila po argëtohet në prani të prindërve në malet me borë të Bansko-s, Bullgarisë.

Fillimisht, shkuan me pushime Roberti me vajzën, por më pas iu bashkua dhe Nora.

Kjo zbulohet edhe në fotografitë në Instagram ku shfaqen për dore me Renenë e vogël.

Të tjera