Rozë

Rivalja e Kim Kardashian me format seksi e pëson si ajo… Demaskohet seksbomba, nuk është siç duket

Autori: Gazeta inFokus 08:20 | 17 July 2017

“Mos u gëzo o i gëzuar, mos u hidhëro o i hidhëruar…”, kjo shprehje i shkon sot bukuroshes ruse…

Më e dëshiruara në botë nuk është perfekte. Ajo mblodhi 5.9 milionë ndjekës në Instagram me format e të pasmeve të saj bombastike dhe pa ndërhyrje kirurgjikale.

Bëhet fjalë për rusen Anastasia Kvitko, lindur në Kaliningrad që tashmë jeton në Miami dhe që njihet si “Kim Kardashian ruse”.

22-vjeçarja është vënë në fokus të paparacëve ditët e fundit që njëlloj si Kim-i i vërtetë, nuk ka shpëtuar nga celuliti.

-Advertisement-

Leksioni për meshkujt? Perfeksioni nuk ekziston deri sa hyn ‘Photoshop’.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Thyhet REKORDI I ZBRITJEVE!

Të tjera