Rozë

‘Rivale’ në ekran dhe në plazh, pushimet përrallore të moderatoreve sportive (Fotot)

Autori: Gazeta inFokus 14:27 | 16 August 2019

Moderatoret sportive të ekraneve shqiptare kanë nisur pushimet.

Përveç se në emisionet e tyre që drejtojnë, rivaliteti me tyre duket tepër i “ashpër” edhe për sa i përket pushimeve verore dhe ekspozimit të formave me bikini.

Në fotot e mëposhte do të shikoni moderatoret, Daljana Sejdia – “Sport news plus”, Nevina Shtylla – “Proçesi sportiv”, Ilda Bejleri – “Zona gol”, Viola Spiro – “Sport plus”, Vilma Masha – “Gol pas goli”, dhe Hygerta Sako – “Rubrika sportive”

Të tjera