Rozë

Ritvana dhe Bashkimi shijojnë çdo moment pranë njëri-tjetrit

Autori: Gazeta inFokus 08:43 | 03 October 2021

Ritvana zgjodhi Bashkimin për takimin e radhës në “Për’puthen”.

Koha që kaluan së bashku kaloi përtej pritshmërive të saj. Konkurrenti u shpreh se ndihej mirë dhe se me Bashkimin ka një tërheqje të fortë fizike.

Në një vend piktoresk, i ftohti i mbrëmjes ‘e detyroi’ Ritvanën të rrinte përqafuar me Bashkimin, megjithëse siç tha, temperaturat e ulëta ishin një justifikim më shumë për të qëndruar pranë njëri-tjetrit.

Ata diskutuan për jetën personale dhe profesionale, planet e së ardhmes jashtë Shqipërisë apo dhe pëlqimet e tjera që kanë me konkurrentët në studio. Ndërsa Bashkimi kishte menduar dhe një dhuratë të veçantë për Ritën.

Të tjera