Rozë

Rita Ora shoqërohet me Princ Harry në mbrëmjen e bamirësisë

Autori: Gazeta inFokus 13:37 | 12 June 2019

Këngëtarja e njohur, Rita Ora është takuar me Princ Harry në një koncert bamirësie që u mbajt mbrëmë në ‘Sentebale’.

Duka i Sussex dhe këngëtarja shqiptare përshëndetën njëri–tjetrin gjatë kremtimit të kulturës afrikane dhe perëndimore.

 

 

28 vjeçaja dukej e mahnitshme dhe atraktive në fustan të shkurtë teksa plotë buzëqeshje bisedonte me Princin.

Sentebale u krijua për të mbështetur fëmijët dhe të rinjtë që jetojnë me HIV dhe Aids në Lesoto, Botsvanë dhe Malavi.

 

Të tjera