Uncategorized

Rita Ora nuk e ka problem të zhvishet, shfaqet me të brendshme në tapetin e kuq (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 10:07 | 06 December 2022

Rita Ora ka sfiduar të ftohtin e Londrës mbrëmjen e djeshme në emër të modës. Ajo u shfaq shumë seksi në tapetin e kuq në Royal Albert Hall, ku mbante veshur një fustan të tejdukshëm.

Këngëtarja e “Hot Right Now” ishte e veshur e gjitha në të kuqe me një palë reçipeta me zemra metalike si dhe me tanga, të cilat ia tregonte fustani i hollë dhe transparent.

32-vjeçarja u shoqërua në Fashion Awards nga motra e saj e madhe Elena, 34 vjeçe.

Ylli – e cila gjithashtu kishte veshur një veshje të tejdukshme javën e kaluar – dukej shumë ndryshe me flokë bionde dhe make-up të lehtë në stilin e internetit rreth syve të saj.

Etiketa:
Ambasadori amerikan Hovenier vizitë në Devolli Corporation, lavdëron sukseset e Comoditas

Të tjera