Rozë

Rita Ora mahnit fansat me gjoksin bombastik

Autori: Gazeta inFokus 09:21 | 22 November 2020

Rita Ora me siguri ka ngritur temperaturat e ftohta të nëntorit me një seri selfiesh në Instagram.

Këngëtarja, 29 vjeç, i la pak imagjinatës me tre foto të mrekullueshme që treguan dekoltenë e saj bombastike.

Rita kishte një veshje të ngushtë të bardhë me tre vija shumëngjyrëshe poshtë mëngëve, një palë pantallona të zeza dhe disa bizhuteri prej ari.

Këngëtarja I Will Never Let You Down shkroi në postimin: “Në mes të takimeve të zmadhimit si …” “. Dhe fansat nuk mund të rrinin pa pëlqyer bukurinë e saj.

Të tjera