Lajme

Rinisja e punimeve në “Rrugën A”, Rama: Lajm i mirë për kryeqytetin

Autori: Gazeta inFokus 12:12 | 21 November 2023

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama e ka quajtur lajm të mirë rinisjen e punimeve në rrugën “Xhim Xhema”.

Rama ka thënë se Dhoma e Shkallës së Dytë të Gjykatës Komerciale ka aprovuar ankesat dhe ka shfuqizuar vendimin e Shkallës së Parë për shtyrjen e ekzekutimit të vendimit.

“Lajm i mirë për Kryeqytetin!   Rinisin punimet në rrugën “Xhim Xhema” (Rruga A).  Dhoma e Shkallës së Dytë të Gjykatës Komerciale aprovon ankesat tona dhe shfuqizon vendimin e Shkallës së Parë për shtyrjen e ekzekutimit të vendimit”, ka shkruar ai.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

MYZHDE për krejt!

Të tjera