Lajme

Rinis për herë të tretë takimi tripalësh, Kurti – BE – Vuçiq

Autori: Gazeta inFokus 21:50 | 18 March 2023

Ka rinisur për herë të tretë takimi tripalësh mes Kurtit, BE-së dhe Vuçiqit.

Kështu ka raportuar para pak çastesh Radio Evropa e Lirë.

Agon Gashi në mesin e 100 Liderëve të Rinj Global: Përzgjedhet në gjeneratën e vitit 2023 nga Forumin Ekonomik Botëror…

Të tjera