Rozë

Rina vjen edhe me një set fotosh në bikine

Autori: Gazeta inFokus 13:12 | 23 November 2021

Këngëtarja dhe reperja Rina Balaj ka vazhduar me fotot e saj në bikine

Pavarësisht se është dimër, Rina po vazhdon të postojë foto të nxehta nga bregdeti.

Ajo ka qenë para disa javëve në Santorini të Greqisë, por që edhe pas kthimit të saj ajo ka vazhduar që të postojë foto që tregojnë asetet e kolme dhe seksi të këngëtares.

Ndryshe, këngëtarja këtë vit ka qenë aktive edhe me lansimin e këngëve të reja. E fundit është “Mia”, të cilën ajo e ka lansuar para 13 ditëve dhe ka më shumë se 626 mijë klikime.

Të tjera