Rozë

Rina vjen edhe me një fotosesion nga Santorini

Autori: Gazeta inFokus 12:58 | 19 November 2021

Rina Balaj po vazhdon të i shijojë pushimet në ishullin luksoz grek

Rina Balaj nuk ka të ndalur.

Këngëtarja kosovare është parë me një fotosesion nga Santorini edhe sonte, por që ka pozuar me një fustan veror.

E në plan të parë ajo kësaj radhe e ka qitur fundshpinën dhe të pasmet e saj seksi.

Këngëtarja gjatë kësaj kohe ka lansuar edhe këngën “Mia”, një këngë që për nëntë muaj ka arritur më shumë se gjysmë milioni klikime.

Të tjera