Rozë

Rina thekson format trupore në veshjen e ngushtë

Autori: Gazeta inFokus 17:33 | 22 May 2020

Rina shfaqi linjat trupore në imazhet e realizuara nga prapa.

Rina Balaj bashkë me të dashurin e saj, Sin Boy, ditët e fundit kanë shijuar plazhin e Dhërmisë.

Reperja, së fundi ka ndarë me ndjekësit dy imazhe të reja, të realizuara buzë një liqeni, por e gjithë vëmendja ishte tek format trupore.

E veshur me pantallona të ngushtë dhe me bluzë të shkurtër, ajo dukej në formë të mirë, pasi kujdeset vazhdimisht për perfeksionimin e tyre në palestër.

Për ndryshe, Rina Balaj dhe Sin Boy së fundi lansuan albumin e ri “MM”, i cili po pëlqehet nga fansat e tyre.

Të tjera