Rozë

Rina provokon edhe nga banjo

Autori: Gazeta inFokus 20:26 | 29 June 2022

Rina Balaj është njëra ndër këngëtaret më të dashura e të komentuara në shoëbizin shqiptar.

Këngëtarja merr vëmendje çdo herë me paraqitjet e saja, stili i saj është ai që komentohet mjaft shumë dhe e karakterizon këngëtaren.

Se fundmi reperja kosovare ka publikuar një foto ku shfaqet super joshëse nga banjo.

E veshur shkurt dhe provkuese, Rina shfaqet e zjarrtë në këtë imazh. /ORAinfo/

Të tjera