Rozë

Rina paralajmëron këngën e re, në fokus të pasmet gjigante

Autori: Gazeta inFokus 20:31 | 26 October 2021

Reperja e njohur Rina Balaj, këtë vit është aktivizuar duke sjellë projekte të shumta muzikore.

Nesër (27.10), do të publikoj këngën e re të cilën e ka shoqëruar me videoklip

Ajo ka publikuar disa imazhe ku ka vënë në fokus të pasmet e mëdha, si dhe look-un e ri duke u shfaqur me flokë të shkurtra.

‘Ama vec ni pike…’, shkroi ajo krahas imazhit ne të cilën ka etiketuar Andi Artanin i cili është protagonist në këtë klip.

Të tjera