Rozë

Rina nuk përmbahet ndaj Andit, bën skena të nxehta në klipin e ri

Autori: Gazeta inFokus 16:00 | 28 October 2021

Rina Balaj mbrëmë ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar ‘Aver’.

Protagonist në këtë klip ishte Andi Artani, ish konkurrenti i “Për’puthen”, me të cilin u shfaq duke bërë skena të nxehta e mjaftë provokuese.

Befasia kësaj radhe ishte se reperja ka zgjedhur që teksti të jetë në gjuhën shqipe si dhe spanjolle.

Edhe stili i saj mori vëmendje, teksa u kujdes që të shfaqet mjaftë joshëse./Indeksonline/

Shiko videon:

Të tjera