Rozë

Rina Balaj vë në pah fizikun joshëse përmes imazheve të reja

Autori: Gazeta inFokus 11:24 | 18 September 2023

Këngëtarja e njohur krahas një karriere në muzikë është e njohur edhe për stilin unik dhe fizikun joshëse.

E përkushtuar ndaj linjave trupore, Rina falë palestrës ka arritur që të jetë në formë të mrekullueshme.

Format e saj joshëse u vunë në pah edhe në disa imazhe të reja që ndau me fansat në llogarinë e saj në Instagram.

Autorja e “Bad Rossita” pozoi e veshur me një trupore me ngjyrë të zezë dhe të shkurtër, të cilat i kombinoi me atlete të bardha dhe çantë të vogël dore.

Për një dukej me më shumë stil, Rina mbante aksesor ari dhe syze të zeza dielli.

Ajo dukej më tërheqëse së kurrë më parë, ndërsa të shumta ishin edhe komentet nga ana e admiruesve të saj.

Ndryshe, kujtojmë që Rina pas një pauze të gjatë muajve të fundit është rikthyer me performanca muzikore dhe koncerte.

Ndërkohë, aktualisht po shijon suksesin e këngës “Ça je” që solli në bashkëpunim me artistin e ri The Victor.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Etiketa:
TEB sjellë edhe kartelën prestigjioze VISA Infinite

Të tjera