Rozë

Rina Balaj provokon me xhinse të zbërthyera

Autori: Gazeta inFokus 18:04 | 21 May 2020

Rina Balaj tregoi të brendshmet duke zbërthyer pantallonat.

Rina Balaj dhe i dashuri i saj, Sin Boy, ditët e fundit kanë qëndruar në Dhërmi, ku u relaksuan në plazh, shkruan lajmi.net.

Dyshja kishin shfrytëzuar motin e mirë për të marrë rreze dielli në bregdet, ndërsa nuk munguan as fotografitë për ndjekësit.

Së fundi, reperja publikoi foto pranë një tavoline ku gjenden disa pica, ndërsa vëmendjen e mori me pantallonat e zbërthyer.

Ajo kishte veshur një bluzë jeshile dhe një palë xhinse, ndërsa pasi i zbërtheu ato tregoi edhe të brendshmet.

Për ndryshe, Rina Balaj dhe Sin Boy po shijojnë suksesin e albumit të ri “MM”, i cili po dëgjohet shumë edhe në Greqi.

Të tjera