Rozë

Rina Balaj nga plazhi ekspozon linjat e admiruara trupore

Autori: Gazeta inFokus 17:31 | 23 June 2022

Këngëtarja e njohur, Rina Balaj dita-ditës po zbukurohet edhe më shumë.

Në imazhet e fundit ajo duket për mrekulli, e zjarrtë dhe plot sharm

Ajo po shijon pushimet në plazhet greke, ku së fundmi po qëndron atje dhe po punon vazhdimisht për projekte të reja muzikore.

Të tjera