Rozë

Rina Balaj ‘çmend’ me imazhet e fundit, format e trupit marrin vëmendjen

Autori: Gazeta inFokus 21:29 | 18 July 2022

Rina Balaj është një prej artisteve e cila shumë shpesh ndan imazhe, dhe gjithmonë tërheq vëmendje.

Nuk është hera e parë që Rina publikon foto në bikini, por gjithmonë sa herë poston shihet me linja gjithmonë përfekte.

Së fundmi, në Instagram ka shpërndarë disa imazhe e veshur në bikin ngjyrë të gjelbër, në të vilat dukej e mrekullueshme.

Ndër të tjera, ajo dukej krejtësisht natyrale pa pikë grimi.

Të tjera