Rozë

Rikthim i bukur pas pjesëmarrjes në Kanë!

Autori: Gazeta inFokus 16:04 | 30 May 2017

Ai u bashkua me shumë emra të mëdhenj në Festivalin e Filmit të Kanës me yll, javën e kaluar – duke dëshmuar vendin e tij në botën e modës.

Por Jeremy Meeks, i quajtur “krimineli më i pashëm”, ndezi debat përsëri në mediat rozw, të hënën ndërsa ai doli me shokët e tij pas kthimit në LA.

33-vjeçari, i cili u lirua nga burgu në mars të vitit të kaluar, kapet si një figurë e relaksuar në pantallona të maskuar dhe një bluzë të zezë, ndërsa ai nisi një ditë të rastësishme me miqtë – duke tërhequr një cigare ndërsa shkonte.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
MYZHDE për krejt!

Të tjera