Rozë

Rikthehet në kohë, Elita Rudi solli foton seksi në bikini

Autori: Gazeta inFokus 22:29 | 12 January 2019

Elita Rudi është rikthyer në kohë.

Prezantuesja shqiptare, ka publikuar një fotografi në Instagram të pushimeve të saj në Maldive, shkruan lajmi.net.

Ajo ishte atje bashkë me bashkëshortin e saj, Gjikon të cilët edhe u përfshinë në ‘skandalin’ me peshkaqen.

Megjithatë, Rudi në imazhin që solli shfaqet tejet në formë, linjat trupore të së cilës ju lënë ‘pa fjalë’.

Ndryshe, Elita dhe Gjiko janë në pritje të fëmijës së parë, të cilët akoma nuk e kanë zbuluar gjininë e foshnjës.

View this post on Instagram

Exactly one year ago in Maldive😱

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Të tjera