Lajme

Rikthehet Facebook-u, Instagrami e WhatsApp-i

Autori: Gazeta inFokus 00:51 | 05 October 2021

Rrjeti social ‘WhatsApp’ dhe ‘Facebook’ është rikthyer në funksion për përdoruesit në mbarë botën.

Pas më shumë se 5 orësh, rrjetet sociale të kompanisë ‘Facebook’ është rikthyer në funksion.

Ndërkaq, Messenger është ende jashtë funksionit.

Të tjera