Sport

Rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve, këto janë ndeshjet e sotme

Autori: Gazeta inFokus 12:33 | 06 April 2021

Liga e Kampionëve rikthehet sonte me dy super takime në kuadër të çerekfinaleve, shkruan Gazeta inFokus.

Manchester City do të pres Borussia Dortmundin në ‘Etihad Staium’.

Kurse ndeshja e dytë është ajo mes Real Madridit dhe Liverpoolit, e cila do të luhet në stadiumin ‘Santiago Bernabeu’.

Të dyja ballafaqimet do të luhen me fillim nga ora 21:00./Gazeta inFokus/

Të tjera