Rozë

Rihanna mezi njihet, maskohet e gjitha gjatë daljes në qytet

Autori: Gazeta inFokus 19:37 | 27 November 2020

Rihanna mezi njihej pas një kapele dhe një maske të zezë për fytyrën ndërsa po largohej nga restoranti i saj i preferuar, Giorgio Baldi, pas darkës.

Këngëtarja 32-vjeçare kishte veshur një palto të kuqe dhe xhaketë me xhinse dhe taka të bardha për një nga netët e fundit të darkave në Los Angeles.

Të gjithë restorantet në Los Angeles aktualisht janë të ndaluara të hanë darkë personalisht për tre javët e ardhshme, megjithëse ata ende mund të bëjnë marrjen dhe dorëzimin.

Të tjera