Rozë

Rihanna guxon për Shën Valentin, shfaq format seksi

Autori: Gazeta inFokus 10:41 | 14 February 2020

Këngëtarja Rihanna provokon imagjinatën, me linjën e saj të të brendshmeve për Shën Valentin.

Këngëtarja ka pozuar me të brendshme mjaft seksi, duke u shfaqur e parezistueshme.

Riri vjen në një version ndryshe, në kuadër të linjës së saj të të brendshmeve “Savage x Fenty”.

“Bëhu i imi”, shkruan këngëtarja në një prej tyre.

Në poza të tjera ajo shihet e gjitha e veshur me të kuqe dhe e shtrirë provokueshëm, ndërsa për më shumë mund të shfletoni galerinë.

Të tjera