Rozë

Rezarta Shkurta feston 35-vjetorin/ Poston videon e “nxehtë” me partnerin Ermal Hoxha

Autori: Gazeta inFokus 11:08 | 19 November 2021

Rezarta Shkurta ka festuar 35-vjetorin e lindjes ditën e enjte.

Këngëtaja ka publikuar në rrjetet sociale një video-sekuence të festes që partneri i saj Ermal Hoxha, I kishte dedikuar me rastin e datëlindjes.

Një video e shkurter por plot me momente sensual mes ciftit dhe trokitjen e gotave të shampanjës, që është pritur me reagime dhe komente të shumta jo vetëm nga fansat e këngëtares por edhe miq e kolege të artit.

“35 më gjeti me zemrën plot”, shkruan në krah të videos

Të tjera