Rozë

Republika e ‘Çka ka shpija’ pranon këto dhurata nga i dashuri i saj

Autori: Gazeta inFokus 15:51 | 02 September 2021

Dihet se prej kohësh, aktorja Teuta Krasniqi e njohur në rolin e Republikës në serialin “Çka ka shpija” është në një lidhje dashurie.

Por, kjo lidhje u vu në shënjestër sonte sërish nga disa postime të “Blikës”.

Aktorja postoi një tufë lulesh dhe dy unaza duke bërë që të dyshohet.

Propozim? Fejesë? Martesë! Asnjëra nga këto por vetëm festë!

Prive.al u interesua dhe kuptoi se në fakt ajo sot shënon tre vjetorin e lidhjes të cilin partneri Agoni, është përkujdesur që ta bëjë goxha më special.

Një hap i ri në lidhje mund të mos jetë i largët por të paktën tani për tani, nuk ka ndodhur ende!

Të tjera