Rozë

Reperja e famshme, “djeg” rrjetin me pozat provokuese (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 12:15 | 31 January 2020

Nicki Minaj padyshim se është një nga reperet më të njohura në botë dhe njihet për hitet e shumta që ka sjellë ndër vite.

Që nga viti 2004, Nicki është shumë aktive në skenën muzikore ndërkombëtare. E përveç muzikës, ajo është përfolur shpeshherë edhe për paraqitjen e saj të “zjarrtë” në skenë.

Minaj është e martuar me Kenneth Petty, me të cilin nuk nguron që të publikojë fotografi në profilin e saj në “Instagram”.

-Advertisement-

Madje në fotot e fundit të publikuara në rrjetet sociale, reperja e famshme është si një “bombë” e vërtetë përkrah bashkëshortit të saj, duke ekspozuar linjat trupore për çka përflitet vazhdimisht nga mediat dhe fansat e saj.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Blerando i Big Brother Vip Kosova – fytyra e re e Prince Espresso

Të tjera