Rozë

Reperi shqiptar prezanton të dashurën?

Autori: Gazeta inFokus 09:35 | 31 January 2020

Getinjo është një prej reperëve më të mirë në tregun muzikor shqiptar, i cili ka disa kohë që qëndron jashtë vëmendjes së faqeve rozë.

Por një fotografi e fundit që ka publikuar në Instagram ka nxitur dyshimet se po prezanton të dashurën.

Aty duket krahu i tij plot tatuazhe me një pije në dorë, krah të cilit vihet re trupi seksi i një femre.

-Advertisement-

Nuk dihet nëse vajza është e dashura e tij, apo reperi po punon me një projekt të ri dhe ka pozuar me një modele.

Imazhin e shoqëroi vetëm me përshkrimin, “Gëzuar” dhe gjithçka mbeti mister. Ndërkohë, vijon koncertet muzikore në të gjithë botën, së bashku me vëllain e tij Mozzik.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Fito 50 € për dyshekun e vjetër dhe merr dyshkeun e ri Cloud për vetëm 549 €

Të tjera