Rozë

Reperi i njohur nuk i reziston dot gruas më të bukur në botë (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 10:32 | 08 November 2019

Kim Kardashian qëndroi kryelartë, teksa përfaqësoi familjen e saj në eventin e rëndësishëm të revistës WSJ (Magazine Innovator Awards).

Në këtë event ajo u shoqërua nga bashkëshorti i saj, Kanye West. Nëna e katër fëmijë shkëlqeu me paraqitjen e saj, veshur me xhinse dhe taka.

Ajo dhe Kanye u shfaqën më të dashuruar se kurrë gjatë parakalimit në tapetin e kuq, ku nuk munguan as skenat e nxehta mes çiftit.

Të tjera