Rozë

Reja e Sali Berishës nxjerr gjoksin (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 16:32 | 06 August 2017

Blogerja e njohur Armin Mevlani ka publikuar një imazh në InstaStory.

Ajo ka ekspozuar gjoksin dhe duket tejet seksi, raporton Infokusi.

Reja e Sali Berishës e ka shumë vapë dhe nuk e ka qare që të zhveshet./Infokusi

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova vlerësohet për herë të tretë "Banka e Vitit 2023 në Kosovë" nga The Banker

Të tjera