Rozë

Reja e Remzie Osmanit ekspozon gjoksin

Autori: Gazeta inFokus 22:05 | 25 April 2021

Gëzimja është një nga rejat më të përfolura, që përditë diskutohet në median rozë.

Sipas vjehrres së saj, Gëzimes nuk është se i pëlqen shumë ta shoh vetën duke u diskutuar nëpër media.

E, megjithatë, ajo është thuajse përditë e diskutuar, për secilin postim që nxjerr në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

Gëzimja duket mjaftë serioze dhe asnjëherë nuk e kemi parë kaq të ekspozuar sa në këtë fotografi.

Si po iu duket?

Të tjera