Sport

Realizohet supergol në ‘Old Trafford’, ja kush ka shënuar

Autori: Gazeta inFokus 21:34 | 02 December 2021

Manchester Unitedi dhe Arsenali po luajnë momentalisht në kuadër të xhiros së 15-të në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Old Trafford’, skuadra e Arsenalit ka kaluar në avantazh në minutën e 17’.

Golin për ‘Topçinjtë’ e ka realizuar Emile Smith Rowe./Gazeta inFokus/

VIDEO

Të tjera