Sport

Realizohet goli i tretë në ndeshjen mes Barcelonës dhe Real Madridit, shënon i zakonshmi

Autori: Gazeta inFokus 21:35 | 12 January 2022

Barcelona dhe Real Madridi po luajnë momentalisht gjysmëfinalen e Superkupës së Spanjës, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘King Fahd International Stadium’, skuadra e Real Madridit e ka rikthyer epërsinë në minutën e 75’.

Golin e dytë për ‘Los Blancos’ e ka realizuar sulmuesi francez, Karim Benzema, i cili shënoi për rezultatin 2-1./Gazeta inFokus/

VIDEO

Të tjera