Sport

Realizohet goli i parë në takimin ndërmjet Drenicës dhe Dritës

Autori: Gazeta inFokus 15:16 | 16 May 2021

Drenica dhe Drita po luajnë aktualisht në kuadër të javës së 35-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Bajram Aliu’ në Skenderaj, skuadra e Dritës ka kaluar në avantazh në minutën e 12’.

Golin për gjilanasit e ka realizuar ./Gazeta inFokus/

Të tjera