Sport

Realizohet goli i parë në ndeshjen, Lazio – Bayern Munchen

Autori: Gazeta inFokus 21:17 | 23 February 2021

Lazio dhe Bayern Muncheni po luajnë momentalisht ndeshjen e parë të vlefshme për 1/8 e finales në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në sfidën që po zhvillohet në ‘Stadio Olimpico’ në Romë, skuadra e Bayern Munchenit ka kaluar në avantazh në minutën e 9’.

Golin për ‘Bavarezët’ e ka realizuar sulmuesi polak, Robert Lewandowski.

Më poshtë keni golin e shënuar nga sulmuesi i Bayernit./Gazeta inFokus/

Të tjera