Sport

Realizohet goli i dytë në takimin, Spanjë – Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 21:24 | 31 March 2021

Spanja dhe Kosova po luajnë momentalisht në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror ‘Katar 2022’, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin olimpik të Sevillas, kombëtarja e Spanjës e ka dyfishuar epërsinë 2-0 në minutën e 36’.

Golin e dytë për spanjollët e shënoi Ferran Torres./Gazeta inFokus/

Të tjera