Sport

Realizohet dy gola për dy minuta në stadiumin ‘Zahir Pajaziti’

Autori: Gazeta inFokus 16:09 | 16 May 2021

Arbëria dhe Llapi po luajnë aktualisht në kuadër të javës së 35-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Zahir Pajaziti’ në Podujevë janë shënuar dy gola pë dy minuta.

Fillimisht skuadra e Llapit e ka kthyer epërsinë 1-2 në minutën e 47’, por pas dy minutave ekipi nga Lipjani e barazoi rezultatin 2-2./Gazeta inFokus/

Të tjera