Sport

Reali vendos çmimin për kartonin e fantazistit Icso

Autori: Gazeta inFokus 09:51 | 20 April 2019

Sipas të përditshmes spanjolle “Don Balon”, Reali i Madridit ka fiksuar çmimin e shitjes së fantazistit Isco, që është 60 milionë Euro.

Me rikthimin e Zidane, Isco ka zhvilluar ndeshje të mira, por sërish kjo nuk e shpëton nga “operacioni fshesa” që do të zhvillohet në klubin madrilen këtë verë.

Për fantazistin spanjoll interesohen klube të shumta si Juventusi, Manchester City, Arsenali dhe Chelsea.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Po, Po 31 Vetura Dacia Logan shpërblim për konsumator nga ETC

Të tjera