Sport

Real Madridi publikon listën e lojtarëve të ftuar para ndeshjes me Valladolid

Autori: Gazeta inFokus 18:35 | 19 February 2021

Real Madridi dhe Real Valladolid takohen këtë fundjavë, në kuadër të xhiros së 24-të në La Ligën, shkruan Gazeta inFokus.

Para kësaj përballje, trajneri i ‘Los Blancos’, Zinedine Zidane, ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për këtë ballafaqim.

‘Mbretërit’ do të zbresin me mungesa të mëdha për shkak të lëndimeve.

Me poshtë gjeni listën e lojtarëve të cilët, Zidane, do t’i ketë në dispozicion për këtë ndeshje./Gazeta inFokus/

Të tjera