Sport

Real Madridi publikon listën e lojtarëve ndaj Chelseat

Autori: Gazeta inFokus 13:53 | 04 May 2021

Real Madridi të mërkurën do të jetë mysafir i Chelseat, në kuadër të gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Trajneri i ‘Los Blancos’, Zinedine Zidane, ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për këtë përballje.

Në këtë listë nuk janë përfshirë Varane, Carvajal dhe Vazquez, por është rikthyer Mendy.

Kujtojmë që ndeshja e parë ka përfunduar 1-1.

Me poshtë gjeni listën e lojtarëve të Real Madridit./Gazeta inFokus/

Të tjera