Sport

Real Madridi ngushton rezultatin ndaj Athletico Bilbaos

Autori: Gazeta inFokus 22:40 | 14 January 2021

Real Madridi dhe Athletico Bilbao po luajnë aktualisht në kuadër të gjysmëfinales së Superkupës së Spanjës, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Estadio La Rosaleda’ në Malaga, skuadra e Real Madridit e ka ngushtuar rezultatin 1-2 në minutën e 73’.

Golin për ‘Los Blancos’ e ka realizuar sulmuesi francez, Karim Benzema.

Deri në fund të këtij dueli kanë mbetur edhe 10 minuta lojë./Gazeta inFokus/

Të tjera