Sport

Real Madridi ia vë çmimin Hazardit

Autori: Gazeta inFokus 17:03 | 07 May 2021

Real Madridi ka vendosur të ndajë rrugët me sulmuesin, Eden Hazard, shkruan Gazeta inFokus.

Që nga ardhja e belgut në ‘Santiago Bernabeu’, ai nuk arriti të tregoj paraqitje aq të mirë, gjersa pritshmëria për të ishte e lartë.

Sipas raportimit të ‘Marcas’, thuhet se ‘Los Blancos’ nuk e shohin me 30 vjeçarin në planet e tyre dhe do ta largojnë gjatë kësaj vere.

Reali është duke menduar të përfitoj 100 milionë euro nga shitja e Hazard, ndërsa mbetet të shihet cila skuadër do të interesohet për të./Gazeta inFokus/

Të tjera