Sport

Real Madridi gati të largoj mbrojtësin

Autori: Gazeta inFokus 17:28 | 23 April 2021

Real Madridi po mendon ta shesë mbrojtësin, Raphael Varane, shkruan Gazeta inFokus.

‘Los Blancos’ janë afër transferimit të David Alabas, si dhe kanë nisur negociatat për vazhdimin e kontratës me Ramosin.

Kjo si duket nuk do t’i premtoj minuta francezit, i cili tashmë edhe vet ka shprehur dëshirë të largohet.

Për shërbimet e 27 vjeçarit ka nisur të shfaq interesim Manchester United, kurse çfarë do të ndodhë me të mbetet të shihet në ditët në vazhdim./Gazeta inFokus/

Të tjera